Albert Zahlbruckner
(Allerheiligen i. d. Steiermark 1895 - 1962 Klagenfurt) "Badende am Flussufer", signiert Albert Zahlbruckner, Bleistift, Aquarell auf Papier, Ausschnitt 38 x 53 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
05.07.2017 - 16:07
- Vyvolávací cena:
Albert Zahlbruckner
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 05.07.2017 - 16:07 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 28.06. - 05.07.2017 |